12 Ekim 2019 Cumartesi maç sonuçları

Türkiye'nin ilk ve tek Mobil Bahis sitesi! Detaylı bilgi için Mobilbetx.com

Dünkü maçlar, dünkü maçların sonuçları, Dünkü maç sonuçları, dünkü iddaa sonuçları ve dünkü maç skorlarını, goller, sarı ve kırmızı kartlar dahil bütün detayları ile birlikte bu sayfada görebilirsiniz. Yarın oynanacak maçları görüntülemek için BURAYA, Bugün oynanan iddaa maç sonuçları için ise iddaa sonuçları sayfasına tıklayınız. Maçın detaylarına ulaşmak için, maç skoruna tıklayınız. Ayrıca tüm iddaa oranları için ilgili maçın iddaa koduna tıklamanız yeterlidir. Dünkü maç sonuçları, dünkü iddaa sonuçları, dünkü maç skorları, dünkü iddaa skorlarını ve 12 Ekim 2019 Cumartesi maç sonuçlarını tüm ayrıntıları ile bu sayfada görebilirsiniz.
01:15 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24803
MS
BR2
Vila Nova
1
-
1
Atl. Goianiense
0 - 1
24804
MS
BR2
Recife
2
-
0
Sao Bento
0 - 0
24811
MS
BR2
B. Pelotas
1
-
0
Botafogo-SP
1 - 0
02:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
21355
MS
CONUL
A.B.D
7
-
0
Küba
6 - 0
24827
MS
ŞK
Univ. de Chile
4
-
1
Cobresal
2 - 0
29839
MS
HAZ
Uruguay
1
-
0
Peru
1 - 0
02:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
36385
MS
ARJK
River Plate
2
-
0
Almagro
1 - 0
03:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24802
MS
BR2
Cuiaba
1
-
3
EC Vitoria
1 - 0
24806
MS
BR2
Oeste
1
-
1
Pon. Preta
0 - 0
24809
MS
BR2
Guarani
1
-
0
CRB
0 - 0
04:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
21084
MS
CONUL
Bermuda
1
-
5
Meksika
0 - 2
24260
MS
COMX
C. Chiapas
1
-
2
Monterrey
1 - 1
05:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24830
MS
USL
Portland
3
-
4
Antonio
1 - 3
08:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27168
MS
J2L
Ren. Yamaguchi
1
-
0
Kyoto
0 - 0
09:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24847
MS
AV1L
Western Sydney
2
-
1
CC Mariners
1 - 1
11:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24867
MS
AV1L
Melbourne V
0
-
0
Melbourne
0 - 0
12:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24869
MS
J2L
V Varen Naga
0
-
2
JEF United
0 - 0
24873
MS
J2L
Ryukyu
1
-
5
Tokyo Verdy
0 - 3
24910
MS
R1L
Spartak M II
2
-
3
Torpedo M
1 - 0
24915
MS
R1L
Tom Tomsk
0
-
0
Baltika
0 - 0
13:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
22764
MS
İS2
Girona
0
-
2
Elche
0 - 1
24912
MS
R1L
Yenisey
1
-
1
Armavir
0 - 1
14:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24917
MS
D2L
HIK
2
-
0
FA
0 - 0
24918
MS
ARL
Wolfsburg II
5
-
1
St.Pauli II
1 - 1
24919
MS
ARL
Hamburger II
1
-
0
Drochtersen
1 - 0
24920
MS
İSV3
Lindome
5
-
1
Varnamo
2 - 0
34575
MS
U19
Almanya U19
9
-
2
Belarus U19
4 - 1
34578
MS
U19
İskoçya U19
2
-
0
Andorra U19
0 - 0
37358
MS
FKL
Yippo
8
-
1
JaPS
2 - 1
37359
MS
FKL
KaaPo
3
-
1
Espoo
2 - 0
14:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24922
MS
D2L
VSK Arhus
1
-
0
Thisted
0 - 0
24923
MS
ARL
W.Flensburg
5
-
1
LSK Hansa
3 - 0
15:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24602
MS
P1L
Radomiak
1
-
3
Podbeskidzie
0 - 1
24906
MS
R1L
Shinnik
2
-
3
Chayka
1 - 0
24909
MS
R1L
Rotor
2
-
1
N. Novgorod
1 - 1
24911
MS
R1L
Krasnodar II
2
-
2
Khabarovsk
0 - 1
24913
MS
R1L
Tekstilshchik
4
-
3
Luch V
2 - 3
24914
MS
R1L
Khimki
4
-
0
Mordovia
2 - 0
24926
MS
AAL
W.Grünau
1
-
1
A. Salzburg
1 - 0
24927
MS
D2L
Frem
1
-
0
Hillerod
1 - 0
24928
MS
D2L
Dalum
0
-
0
Naesby
0 - 0
24929
MS
D2L
Middelfart
2
-
0
Vejgaard
2 - 0
24930
MS
D2L
Sydvest
1
-
4
Brabrand
1 - 2
24932
MS
ARL
Illertissen
2
-
1
SV Schalding-Heining
0 - 0
24933
MS
ARL
Nürnberg II
3
-
1
SV Heimstetten
2 - 1
24935
MS
ARL
SV Bayreuth
3
-
1
Schweinfurt
1 - 0
24936
MS
ARL
Eichstatt
2
-
1
Wacker Burghausen
2 - 0
24937
MS
ARL
Aubstadt
2
-
0
G. Furth II
0 - 0
24938
MS
ARL
Türkgücü-Ataspor
2
-
0
Rain am Lech
1 - 0
24939
MS
ARL
Augsburg
2
-
3
V. Aschaffenburg
2 - 2
24940
MS
ARL
Wuppertaler SV
2
-
5
SC Verl
0 - 4
24942
MS
ARL
A. Aachen
0
-
1
Schalke 04 II
0 - 0
24943
MS
ARL
Borussia D. II
1
-
2
Lippstadt
1 - 1
24944
MS
ARL
F. Dusseldorf II
3
-
0
B.Gladbach
2 - 0
24945
MS
ARL
S. Lotte
4
-
2
B. Mönchengladbach II
0 - 1
24947
MS
ARL
Rodinghausen
2
-
2
Wattenscheid 09
1 - 1
24948
MS
ARL
Haltern
1
-
2
Bonner SC
0 - 0
24949
MS
ARL
Koblenz
1
-
3
Pirmasens
0 - 2
24950
MS
ARL
Saarbrucken
2
-
0
Aalen
1 - 0
24951
MS
ARL
Balingen
2
-
4
Elversberg
1 - 2
24953
MS
ARL
Mainz II
1
-
0
Bahlinger
0 - 0
24954
MS
N2L
Kvik Halden
3
-
1
Byåsen
1 - 1
27488
MS
İSV3
Torns
0
-
0
Trollhattan
0 - 0
27493
MS
İSV3
Nyköping
3
-
0
Sylvia
3 - 0
27499
MS
İSV3
Rynninge
1
-
3
Sollentuna
1 - 2
28869
MS
LİTA
Pulley
0
-
4
Suduva
0 - 2
34597
MS
U19
Gürcistan U19
3
-
1
Kazakistan U19
2 - 0
37360
MS
FKL
M. Palloilijat
0
-
0
Viikingit
0 - 0
15:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27310
MS
D1L
Skive
2
-
1
Hvidovre
0 - 1
16:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
19969
MS
AŞE
Gürcistan
0
-
0
İrlanda
0 - 0
24693
MS
AAL
A.Lustenau (A)
0
-
4
Rankweil
0 - 1
24907
MS
R1L
Neftekhimik
1
-
0
Fakel
1 - 0
24908
MS
R1L
Avangard
0
-
1
Chertanovo
0 - 1
24992
MS
AAL
Stadl
1
-
0
Wels
0 - 0
24994
MS
AAL
Ried (A)
4
-
0
Union
1 - 0
24996
MS
D2L
Bronshoj
0
-
0
Holbæk
0 - 0
24997
MS
D2L
B 93
2
-
1
Slagelse
1 - 0
24998
MS
ARL
Schwarz-Weiß R
2
-
0
Altona 93
0 - 0
25089
MS
P2L
Gryf
1
-
2
Legionovia L
1 - 0
25091
MS
P2L
Katowice
2
-
0
Elana
2 - 0
25095
MS
P2L
Resovia
3
-
2
Poznan II
0 - 2
27486
MS
İSV3
Assyriska
2
-
2
Landskrona
0 - 1
27489
MS
İSV3
Eskilsminne
2
-
0
Skovde
0 - 0
27496
MS
İSV3
Karlstad
2
-
0
Sandvikens
0 - 0
34586
MS
U19
Norveç U19
8
-
1
San Marino U19
2 - 1
36175
MS
FKL
RoPS II
5
-
0
Jbk
0 - 0
16:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24999
MS
AAL
Stripfing
2
-
1
Traiskirchen
1 - 1
25000
MS
AAL
Reichenau
3
-
1
Telfs
2 - 1
25004
MS
GPL
Bala Town
2
-
1
Carmarthen
2 - 1
25005
MS
GPL
Aberystwyth
2
-
2
Cardiff M.U
1 - 0
28328
MS
GPL
The New Saints
6
-
2
Airbus
4 - 0
16:45 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
23393
MS
U21
İsveç U21
5
-
0
İzlanda U21
2 - 0
17:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
12989
MS
İN1
Blackpool
1
-
2
Rotherham
0 - 0
13024
MS
İN1
Peterborough
2
-
0
Lincoln
0 - 0
13029
MS
İN1
Oxford
3
-
0
Doncaster
1 - 0
13105
MS
İN1
Bristol Rovers
1
-
0
MK Dons
0 - 0
13220
MS
İN1
Portsmouth
0
-
0
Gillingham
0 - 0
13261
MS
İN1
Rochdale
2
-
1
Accrington
1 - 0
13408
MS
İN1
Southend
1
-
4
AFC Wimbledon
1 - 2
17545
MS
İN2
Macclesfield
2
-
1
Port Vale
1 - 1
17546
MS
İN2
Swindon
1
-
1
Plymouth
1 - 0
17547
MS
İN2
Mansfield
6
-
1
Oldham
3 - 1
17548
MS
İN2
Morecambe
1
-
2
Bradford City
0 - 0
17549
MS
İN2
Carlisle Utd
2
-
4
Crewe
0 - 2
17550
MS
İN2
Salford
1
-
0
Cambridge Utd
0 - 0
17552
MS
İN2
Ley. Orient
3
-
1
Walsall
0 - 1
17553
MS
İN2
Stevenage
2
-
1
Grimsby
2 - 0
17554
MS
İN2
Exeter
1
-
0
Forest Green
1 - 0
17555
MS
İN2
Scunthorpe
3
-
0
Northampton
3 - 0
17556
MS
İN2
Crawley
2
-
1
Colchester Utd
0 - 1
22851
MS
İS2
Almeria
0
-
0
Lugo
0 - 0
23038
MS
İS2
S. Gijon
1
-
3
Alcorcon
0 - 3
25007
MS
AAL
Imst
1
-
2
Wacker
0 - 1
25008
MS
AAL
Grödig
1
-
3
Salzburger
1 - 1
25011
MS
İNKL
Barnet
2
-
2
Woking
0 - 1
25014
MS
İNKL
Eastleigh
0
-
0
Chorley
0 - 0
25015
MS
İNKL
Yeovil
1
-
2
Harrogate
0 - 0
25016
MS
İNKL
Ebbsfleet Utd
1
-
2
Maidenhead Utd
1 - 1
25017
MS
İNKL
Aldershot
0
-
3
Hartlepool
0 - 1
25019
MS
İNKL
Notts Co
2
-
0
Torquay
1 - 0
25020
MS
İNKL
Halifax
0
-
2
Boreham Wood
0 - 1
25022
MS
İBSQ
Curzon Ashton
0
-
1
Blyth Spartans
0 - 0
25023
MS
İBSQ
Gateshead
1
-
0
Gloucester
1 - 0
25024
MS
İBSQ
Telford
1
-
1
York
0 - 0
25025
MS
İBSQ
Darlington
2
-
1
Boston United
2 - 1
25026
MS
İBSQ
Leamington
0
-
1
Alfreton
0 - 1
25027
MS
İBSQ
Guiseley
1
-
1
Altrincham
1 - 0
25028
MS
İBSQ
Kings Lynn
2
-
2
Chester
1 - 0
25029
MS
İBSQ
Bradford PA
3
-
2
Hereford
2 - 1
25031
MS
İBSQ
Kettering
0
-
2
Spennymoor
0 - 1
25032
MS
İBSQ
Southport
1
-
0
Brackley Town
0 - 0
25033
MS
İBSQ
Concord
0
-
1
Chippenham
0 - 0
25034
MS
İBSQ
Bath City
1
-
1
Maidstones Utd
0 - 0
25035
MS
İBSQ
Dulwich Hamlet
2
-
2
Weymouth
1 - 1
25036
MS
İBSQ
Welling
0
-
1
Hampton Rich
0 - 0
25037
MS
İBSQ
Chelmsfotd
1
-
3
Wealdstone
0 - 1
25038
MS
İBSQ
Dorking
1
-
0
Hungerford
1 - 0
25039
MS
İBSQ
Albans
1
-
3
Eastbourne Brgh
1 - 2
25040
MS
İBSQ
Tonbridge
5
-
1
Braintree
3 - 0
25041
MS
İBSQ
Slough Twn
3
-
1
Billericay
2 - 0
25042
MS
İBSQ
Havant & W
1
-
2
Hemel
0 - 0
25043
MS
İBSQ
Oxford C
0
-
1
Dartford
0 - 1
25045
MS
KİPL
Ballymena United
1
-
1
Crusaders
0 - 0
25046
MS
KİPL
Dungannon S
1
-
4
Linfield
0 - 4
25047
MS
KİPL
Glentoran
3
-
1
Carrick
1 - 1
25048
MS
KİPL
Cliftonville
1
-
0
Larne
0 - 0
25049
MS
KİPL
Coleraine
3
-
0
Warrenpoint
2 - 0
25056
MS
N2L
Moss
1
-
1
Arendal
0 - 0
25057
MS
N2L
Grorud
1
-
2
Asker
0 - 1
25058
MS
N2L
Floro
1
-
0
Asane
0 - 0
25059
MS
N2L
Kjelsas
3
-
0
Oppsal
1 - 0
25090
MS
P2L
B. Bytow
3
-
2
Stal Rzeszow
1 - 1
25162
MS
İKCK
Wrexham
4
-
1
St. Mirren U20
0 - 0
25164
MS
İKCK
Raith Rov
3
-
1
Glenavon
2 - 1
25165
MS
İKCK
Arbroath
0
-
2
Clyde
0 - 1
25166
MS
İKCK
Airdrieonians
0
-
2
Elgin
0 - 0
25167
MS
İKCK
Inverness
3
-
0
Alloa
1 - 0
27185
MS
İ2LB
Ath. Bilbao B
3
-
3
Amorebieta
0 - 2
27485
MS
İSV3
Utsiktens BK
0
-
0
Ljungskile
0 - 0
27487
MS
İSV3
Lund
3
-
1
Oskarshamns
1 - 1
17:15 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25063
MS
EK
Al-Ahli
0
-
2
Al-Dhafra
0 - 1
25064
MS
EK
Al-Fujairah
1
-
0
Hatta
0 - 0
17:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27208
MS
İ2LB
Granada
1
-
0
A.Sanluqueno
0 - 0
18:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24477
MS
P1L
Belchatow
1
-
0
Olim. Grudziadz
0 - 0
25086
MS
BEL2
Roeselare
3
-
1
OH Leuven
3 - 0
27181
MS
İ2LB
Un. Irun
2
-
1
Valladolid B
1 - 0
27184
MS
İ2LB
Unionistas de Salamanca CF
1
-
1
Tudelano
0 - 0
29792
MS
POR2
Chaves
2
-
0
Estoril
0 - 0
34244
MS
P2L
Polkowice
3
-
0
Stalowa
2 - 0
37153
MS
CUL
CR Belouizdad
3
-
2
US Biskra
2 - 1
19:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
19964
MS
AŞE
Bosna Hersek
4
-
1
Finlandiya
2 - 0
19973
MS
AŞE
Danimarka
1
-
0
İsviçre
0 - 0
19984
MS
AŞE
Faroe Adaları
0
-
3
Romanya
0 - 0
22816
MS
İS2
Malaga
1
-
2
Cadiz
0 - 1
22877
MS
İS2
Extremadura UD
1
-
1
Ponferradina
1 - 0
24814
MS
PPC
Un. Comercio
1
-
0
Alianza Uni
1 - 0
25102
MS
AAL
Wiener L
0
-
0
Wiener Victoria
0 - 0
25103
MS
AAL
Zirl
0
-
6
Kitzbühel
0 - 1
27188
MS
İ2LB
Leioa
3
-
3
Calahorra
2 - 3
27189
MS
İ2LB
Barcelona B
3
-
0
Orihuela CF
3 - 0
27190
MS
İ2LB
Llagostera
0
-
1
Sabadell
0 - 0
27193
MS
İ2LB
Valencia B
1
-
1
Gm. Tarragona
1 - 1
29790
MS
POR2
Leixoes
1
-
0
Casa
1 - 0
32940
MS
HAZ
Kolombiya
0
-
0
Şili
0 - 0
34588
MS
U19
Çek C. U19
4
-
0
Azerbaycan U19
2 - 0
19:15 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25163
MS
İKCK
P. Thistle
2
-
0
C.Quay
1 - 0
19:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25112
MS
HOL2
Oss
2
-
2
Telstar
2 - 1
27176
MS
İ2LB
R.Madrid B
2
-
1
Pontevedra
2 - 0
19:45 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25135
MS
EK
Al-Sharjah
4
-
0
Al-Wasl
1 - 0
37156
MS
CUL
ASO Chlef
1
-
0
JS Kabylie
1 - 0
20:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27182
MS
İ2LB
Logrones
4
-
0
Arenas Getxo
1 - 0
37172
MS
HAZ
Tunus
0
-
0
Kamerun
0 - 0
20:10 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25096
MS
P2L
Widzew
7
-
3
Pogon Siedlce
4 - 0
20:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27203
MS
İ2LB
Sevilla Atl
1
-
1
Talavera
1 - 1
21:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25150
MS
USL
Ottawa
1
-
1
Bethlehem
1 - 0
34599
MS
U19
Hırvatistan U19
2
-
0
Macaristan U19
0 - 0
37154
MS
CUL
JS Saoura
1
-
0
Paradou AC
0 - 0
21:15 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25141
MS
ŞK
Everton Vina
1
-
2
Colo Colo
1 - 0
21:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25084
MS
BEL2
Eks. Virton
1
-
0
Lommel SK
0 - 0
25149
MS
ŞPBL
Santiago Morning
2
-
0
Barnechea
1 - 0
21:45 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
19960
MS
AŞE
Lihtenştayn
1
-
1
Ermenistan
0 - 1
19961
MS
AŞE
İtalya
2
-
0
Yunanistan
0 - 0
19978
MS
AŞE
Norveç
1
-
1
İspanya
0 - 0
19985
MS
AŞE
Malta
0
-
4
İsveç
0 - 1
25158
MS
HOL2
Roda
4
-
0
Helmond
1 - 0
25160
MS
İLPPL
Padova
1
-
2
Ravenna
0 - 0
25161
MS
İLPPL
Reggina
1
-
0
Catanzaro
0 - 0
22:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24805
MS
BR2
Coritiba
1
-
0
Criciuma
0 - 0
24808
MS
BR2
Bragantino
2
-
0
Parana
1 - 0
24810
MS
BR2
Londrina
1
-
2
Operario
0 - 0
23:00 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25172
MS
BRE
Goias
1
-
0
CSA
1 - 0
23:15 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27529
MS
KPC
Dep. Pasto
2
-
1
Junior
1 - 1
23:30 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24813
MS
PPC
Ayacucho
2
-
0
Dep. Municipal
0 - 0
23:45 - 12 Ekim, Cumartesi
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25180
MS
ŞK
U. Espanola
2
-
1
Audax Ital
1 - 1
00:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25147
MS
ŞPBL
P. Montt
1
-
3
Melipilla
1 - 2
01:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24807
MS
BR2
Figueirense
2
-
1
Amr. Mineiro
0 - 1
25143
MS
ŞPBL
Copiapo
0
-
0
San Luis
0 - 0
25177
MS
BRE
Fluminense
2
-
0
Bahia
2 - 0
27527
MS
KPC
Dep. Cali
0
-
0
I. Santa Fe
0 - 0
01:20 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27523
MS
KPC
Alianza P
0
-
1
Dep. Tolima
0 - 1
01:45 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24820
MS
PPC
Manucci
3
-
3
S. Huancayo
0 - 2
02:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
26022
MS
USL
Louisville
8
-
3
Swope Rangers
3 - 3
02:15 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25601
MS
ŞK
Uni. Catolica
2
-
0
U. La Calera
1 - 0
02:30 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27126
MS
USL
Tampa Bay Rowdies
1
-
1
I. Eleven
1 - 0
03:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
25171
MS
BRE
Palmeiras
1
-
0
Botafogo FR
1 - 0
27127
MS
USL
Nashville
2
-
0
North Carolina
1 - 0
27128
MS
USL
Memphis
1
-
2
Charlotte
0 - 1
27129
MS
USL
Roughnecks
2
-
1
New Mexico Utd
1 - 0
03:30 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27146
MS
USL
St. Louis FC
0
-
1
Pittsburgh
0 - 0
03:45 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27521
MS
KPC
Millonarios
1
-
2
America Cali
1 - 1
04:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
24816
MS
PPC
Universitario
0
-
0
S. Cristal
0 - 0
05:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
6432
MS
COMX
Veracruz
0
-
1
Toluca
0 - 0
27147
MS
USL
T. Defiance
2
-
0
Colorado
0 - 0
05:30 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27148
MS
USL
Las Vegas Lights
0
-
2
Reno 1868
0 - 1
27149
MS
USL
Ph.Rising FC
1
-
2
R. Monarchs
0 - 0
27150
MS
USL
Fresno
2
-
2
LA Galaxy II
1 - 1
27151
MS
USL
Sacramento Republic
2
-
3
Orange County
1 - 2
07:00 - 13 Ekim, Pazar
KOD
DK
LİG
SKOR
İY
27153
MS
JLK
Con. Sapporo
1
-
0
Gamba Osaka
0 - 0